Taurus Road Show 2016

Taurus Road Show 2016Już 16 kwietnia br. rozpocznie się kolejna edycja akcji Taurus Road Show. Inauguracyjnym wydarzeniem będzie pierwszy tegoroczny Bike Maraton, który odbędzie się w Miękini. W sezonie wiosenno-letnim Taurus pojawi się w sumie na 20 dużych imprezach rowerowych w całej Polsce, organizowanych głównie w ramach cyklów Bike Maraton oraz Bike Atelier MTB Maraton.

Taurus Road Show 2016

Imprezom towarzyszyć będzie prezentacja marek, których przedstawicielem jest właśnie polska firma Taurus. W miasteczku Taurus goście otrzymają możliwość zapoznania się np. z kompletnymi rozwiązaniami do samochodowego transportu sprzętu sportowego – od bagażników bazowych, przez boxy dachowe, uchwyty rowerowe montowane na dachu auta lub tylnej klapie, aż po platformy instalowane na haku holowniczym.

Obok produktów firmowanych naszym logo, goście będą mogli poznać bliżej innowacyjną kolekcję bagażników marki Whispbar, oferującej najcichszy obecnie system bagażników na rynku, oraz sprzęt innych czołowych marek (m.in. Aurilis, Cam, Kamei i Thule). Takie spotkania to też dobra okazja, by powiększyć swoją wiedzę nt. doboru technicznego akcesoriów oraz dopasowania ich do indywidualnych potrzeb – nasi eksperci będą oczywiście służyć pomocą w tym zakresie” – wyjaśnia Taurus.

Podczas Taurus Road Show 2016 prezentowane mają być także rowery górskie i szosowe marki BMC oraz rowery i rowery elektryczne marki Kreidler. Wszyscy zainteresowani będą mogli przetestować, jak w praktyce sprawują się jednoślady z asystą elektryczną.

Kalendarz imprez w ramach wiosenno-letniej edycji Taurus Road Show 2016:

16 kwietnia – Miękinia (Bike Maraton);
24 kwietnia – Dąbrowa Górnicza (Bike Atelier MTB Maraton);
7 maja – Polanica Zdrój (Bike Maraton);
21 maja – Zdzieszowice (Bike Maraton);
22 maja – Tychy (Bike Atelier MTB Maraton);
4 czerwca – Wałbrzych (Bike Maraton);
5 czerwca – Rybnik (Bike Atelier MTB Maraton);
18 czerwca – Wisła (Bike Maraton);
26 czerwca – Szczecin Gocław (Trzy Wieże);
9 lipca – Szklarska Poręba (Bike Maraton);
17 lipca – Żarki/Niegowa/Janów (Bike Atelier MTB Maraton)
23 lipca – Bielawa (Bike Maraton);
6 sierpnia – Ustroń-Równica (Uphill MTB);
7 sierpnia – Obiszów (Bike Maraton);
20 sierpnia – Myślenice (Bike Maraton);
21 sierpnia – Psary (Bike Atelier MTB Maraton);
11 września – Jelenia Góra (Bike Maraton);
18 września – Gliwice (Bike Atelier MTB Maraton);
24 września – Ludwikowice Kłodzkie, gm. Nowa Ruda (Bike Maraton);
8 października – Świeradów Zdrój (Bike Maraton).

Więcej informacji nt. poszczególnych etapów akcji będzie można znaleźć na oficjalnym profilu firmy Taurus w serwisie społecznościowym Facebook:

https://www.facebook.com/TaurusBagaznik

[PR]

reklama: