Noise XTR 03. Ekstremalna lampka z Wrocławia

Noise XTR 03Model XTR  03 to nowa pozycja w rodzinie lampek Noise od wrocławskiego Mactronica. Od kilku lat cieszą się one niezmienną popularnością wśród fanów MTB i osób szukających sprzętu do dynamicznej, szybkiej jazdy. Stworzoną z myślą o rajdach po zmroku lampkę charakteryzuje solidna moc, wysoka wytrzymałość i nowoczesny wygląd. Ten ostatni to zasługa projektu Grzegorza Rozwadowskiego z wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych, z którą producent oświetlenia ściśle współpracuje.

 Noise XTR 03

– Przemyślana konstrukcja sprawia, że lampka oświetla nie tylko to, co przed nami, ale też zwiększa widoczność boczną, co dodatkowe wpływa na bezpieczeństwo rowerzysty – mówi Cyprian Lemiech, ekspert ds. oświetlenia przenośnego w firmie Mactronic.

Jest czym świecić – ładowalna lampka to aż 540 lumenów podstawowych i 140 metrów zasięgu oraz robiąca wrażenie moc 750 lumenów w trybie boost. Wyposażony w potężny akumulator Li-on (aż 3400 mAh) Noise XTR 03 to najdłużej działająca lampka rowerowa tej mocy na rynku –  pracując w trybie 100% zapewnia światło nawet przez 5,5 godziny (3 godziny dłużej w trybie 50%).

Co w przypadku naprawdę długich eskapad? – Wielką zaletą tego modelu jest wymienność akumulatora, gdzie cała operacja zajmuje kilka chwil. Do tego wskaźnik poziomu baterii w przycisku on/off zawsze na czas poinformuje o konieczności wymiany źródła energii – dodaje Cyprian Lemiech.

Nie ma też obaw o przypadkowe wyładowanie się lampki – producent wyposażył Noise XTR 03 w znaną z poprzednich modeli funkcję Switch Lock, która zapobiega przypadkowemu włączeniu się sprzętu np. podczas transportu.

Lampka charakteryzuje się także solidną konstrukcją z aluminium lotniczego (wytrzymuje upadki z 1 metra) oraz odpornością na wodę i pył (IP64).

Slider

reklama: